NASZA FLOTA

Patria to najbardziej elegancki i stylowy statek w Krakowie. Wybudowany został w Berlinie w 1979 roku i należy do najpopularniejszej serii produkcyjnej tamtejszej stoczni. Statki te zaprojektowane zostały z myślą o wodach śródlądowych, czemu zawdzięczają swoją smukłą sylwetkę, zwinność oraz niewielkie zanurzenie.  

Patria zabiera na pokład 124 osoby. Do dyspozycji oddajemy Państwu bardzo przestrzenny pokład słoneczny, mieszczący 100 pasażerów oraz pokład dolny złożony z dwóch klimatyzowanych salonów. 

Na statku znajduje się również bar z napojami i drobnymi przekąskami. Goście mogą skorzystać z połączenia wi-fi oraz posłuchać historii widocznych z łodzi zabytków Krakowa w języku polskim, angielskim, niemieckim i hiszpanskim.
Statek Helena został zbudowany w 1925 roku, w stoczni Königswinter w Niemczech. Dwukrotnie był przebudowywany i obecnie zabiera on na pokład 45 osób. Na statku ugościmy Państwa w stylowych salonikach: czerwonym i niebieskim (pokład dolny) oraz na pokładzie widokowym (górnym).

Na pokładzie dostępny jest bar z napojami oraz drobnymi przekąskami. Nasi goście posłuchać mogą informacji o mijanych zabytkach z nagrań audio w języku polskim, angielskim i niemieckim. 
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy także flotę 7 gondoli. Każda z gondol może zabrać na pokład 12 osób, a sternikami są doświadczeni stermotorzyści, o kwalifikacjach potwierdzonych specjalistycznymi patentami.