O NAS

Firma Kapitan Victor powstała w 2007 roku i zrodziła się z pasji do wody, statków oraz pięknego Krakowa. Zaczynając od jednej łodzi, działalność systematycznie się rozwijała i obecnie nasza flota liczy z 7 gondoli, dwa statki Helena i Patria oraz przystań Kapitan Victor.

Jesteśmy nowoczesną i innowacyjną firmą na rynku w Krakowie. W organizację Twojego rejsu wkładamy mnóstwo wysiłku, aby każdy klient był zadowolony i z przyjemnością do nas wrócił. Naszym gościom gwarantujemy profesjonalną obsługę, wspaniałe wrażenia i niezapomniane przeżycia na pokładzie naszych statków.

W ciągu 12 lat obecności na rynku udało nam się osiągnąć rozpoznawalność w branży turystycznej i nie tylko. Współpracujemy z wieloma biurami i organizacjami turystycznymi, hotelami, szkołami, tour operatorami, firmami eventowymi a także korporacjami w kraju i za granicą.

Oferujemy rejsy widokowe po Krakowie, wynajem indywidualny, rejsy grupowe, rejsy okolicznościowe oraz rejsy dla firm. Pływamy codziennie od kwietnia do października. W miesiącach poza sezonem letnim organizujemy rejsy tylko na zamówienie.  

Nasza przystań znajduje się na zakolu Wisły, u podnóża Zamku Królewskiego na Wawelu, vis a vis hotelu Sheraton.

Zapraszamy serdecznie na rejsy z Kapitanem Victorem codziennie od godziny 9:00 do 20:00.