OFERTA DLA GRUP

Kraków najpiękniej wygląda z perspektywy rzeki. Nasze ekskluzywne statki zabiorą
Was w pełen wrażeń, niezapomniany rejs podczas którego można delektować się widokami na to królewskie miasto.

W zależności od życzenia klienta mamy możliwość zorganizowania rejsów różnej długości od 30 minut do 5 godzin a także udostępnienia całej jednostki na potrzeby grupy.

W trakcie każdego rejsu posłuchać można historii widocznych z łodzi zabytków z opracowanych przez nas nagrań audio.
Na życzenie grupy chętnie zorganizujemy także przewodnika, który na żywo będzie opowiadał historię miasta w wybranym języku.

Aby każdy rejs z Kapitanem Victorem był udany i naprawdę wyjątkowy, przygotowaliśmy także możliwość zamówienia dodatkowych atrakcji. W ofercie znajdują się: rejs z obiadem, rejs ze słodkim poczęstunkiem, rejs z degustacją miodu oraz rejs z muzyką na żywo.

 


REJS Z OBIADEM

Przez żołądek do serca! Delektuj się pięknymi widokami Krakowa w trakcie ekskluzywnego rejsu z posiłkiem. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy dania z menu kuchni polskiej, potrawy z grilla lub przekąski w stylu szwedzkiego stołu.


KAWA I CIASTO

Dla pasjonatów słodkich przysmaków oferujemy rejs z kawą i domowym świeżym ciastem. Tak dobrane menu będzie wspaniałym dodatkiem do relaksującego rejsu przez piękny królewski Kraków nad Wisłą.


DEGUSTACJA MIODU

Nasz Kapitan w wolnym czasie zajmuje się pszczelarstwem i dlatego też postanowiliśmy podzielić się jego pasją z naszymi klientami.W ofercie przygotowaliśmy degustacje miodów ekologicznych, pyłku pszczelego i propolisu. Oprócz kosztowania można dowiedzieć się o różnych właściwościach produktów pszczelich oraz sposobie hodowli pszczół. Na zakończenie dla wszystkich kosztujących czeka również specjalna niespodzianka.


MUZYKA NA ŻYWO 

W gorące letnie wieczory podziwiać można zabytki Krakowa przy akompaniamencie muzyki na żywo. W ofercie przygotowaliśmy do wyboru klasyczne dzieła sławnych kompozytorów, muzykę rozrywkową lub ludową. Jako jedyni w Krakowie na pokładzie naszego statku gwarantujemy relaks dla oczu i dla duszy.


WYCIECZKI SZKOLNE

Rejs statkiem to wspaniała forma spędzenia czasu w Krakowie oraz zobaczenia zabytków miasta z perspektywy rzeki Wisły. Nasze statki są idealnie dostosowane aby ugościć grupy szkolne każdej wielkości oraz w każdym przedziale wiekowym. Serdecznie zapraszamy uczniów, zielone szkoły, grupy kolonijne jak również grupy wycieczkowe dzieci i młodzieży do skorzystania ze specjalnie przygotowanych przez Kapitana atrakcyjnych promocji.

W ofercie mamy rejsy panoramiczne po Krakowie oraz rejs do Bielan i do Tyńca. Istnieje również możliwość zorganizowania przejażdżki statkiem z ciepłym posiłkiem.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie indywidulanej oferty i do rezerwacji statku już dziś!
 
biuro@kapitanvictor.pl
tel. 0048 579 330 888