Rejs o Poranku

Powitaj dzień z pokładu naszych statków podczas rejsu wzdłuż Wisły zaraz po wschodzie słońca. Wybierz się na poranną wycieczkę i podziwiaj Kraków budzący się do pracowitego dnia. Płyń obok Zwierzyńca, Starego Miasta i Dzielnicy Żydowskiej i poczuj wczesnogodzinny klimat Wisły. Zanurz się w historii dzięki wielojęzycznemu systemowi audio, który zapewnia komentarz na temat historycznych zabytków widocznych ze statku.

Informacje

Czas Trwania 60 Minut

Kursuje codziennie o 8:00 rano

Akceptowane są bilety papierowe lub elektroniczne

Wydrukuj bilet lub okaż go na telefonie

Omiń kolejkę do kasy biletowej

Kup bilet online i nie czekaj w kolejce

Audioprzewodnik

Polski, Angielski, Niemiecki, Hiszpański

Book your experience

Experience

W Skrócie

Podziwiaj widoki miasta, meandrujac wzdłuż Wisły wczesnym rankiem. Wyrusz w godzinny rejs i podziwiaj najsłynniejsze zabytki Krakowa we wczesnych godzinach porannych. Ciesz się spokojną rzeką i dźwiękami natury podczas wycieczki, gdyż w tym czasie jest bardzo mały ruch statków. Żegluj szlakiem bulwarów Krakowa i podziwiaj jego wiecznie urzekające zabytki, takie jak Zamek Królewski na Wawelu i Panoramę Starego Miasta, Zwierzyniec i Klasztor Sióstr Norbertanek, Dzielnice Żydowska i jej imponujące mosty oraz barokowy Kościół na Skalce.


Co Zobaczysz

Ta godzinna wycieczka odbywa się tylko w miesiącach letnich od czerwca do sierpnia. Rejs jest obsługiwany na 12-osobowej gondoli. 

Statek zabierze Cię z przystani Kapitana Wiktora przy Wawelu w górę rzeki do dzielnicy Zwierzyniec, mijając Most Dębnicki, dom Jana Pawła II, Pałac Rodziny Lassotów i Klasztor Sióstr Norbertek. Gdy statek zawróci, można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę Starego Miasta ze średniowiecznym zamkiem i Wzgórzem Wawelskim. Następnie trasa rejsu przebiega w dół rzeki do dzielnicy Kazimierz, rozwijającej się strefy miasta. Ciesz się widokami na historyczne mosty tj. Most Grunwaldzki, Most Piłsudskiego, Kładka Bernatka, przeplatane z nowoczesną architekturą  w tym Muzeum Mangghna, Centrum Kongresowe, Crickotecka, rzeźba Puryfikacja.


Ważne Informacje

Opłata za bilet obejmuje 60-minutowy rejs po Wiśle. 

Wycieczka odbywa się na Gondoli. 

Obowiązują 24-godzinne zasady bezpłatnego anulowania rezerwacji. 

Napoje i przekąski można kupić na przystani przed i po podróży.

Prosimy o przybycie na przystań Kapitan Victor conajmniej 15 minut przed rozpoczęciem rejsu.


Zasadu Covid-19

Należy zachowywać odpowiedni dystans od innych osób.

Ograniczona liczba pasażerów. 

Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie dezynfekowane.


Miejsce Zbiórki

Kapitan Victor 

Bulwar Czerwieński 81/5 

31-101 Kraków    


Likely to sell out
From
70
per person